2017 m. sausio 25-26 d. "FaceGym Lift" masažo praktiniai mokymai

 

THALION kompanija skyrė 5 metus tyrimams, kurių metu buvo sukurta nauja pirminė molekulė jūroje išaugintame dumblyje. Tai veiklioji medžiaga kolagenazė 72, kuri padidina kolageno sintezę 72%. Taip pat buvo sukurta nauja hialurono rūgšties formulė – 3 molekulinių dydžių junginys, kuris drėkina 3 skirtingus odos sluoksnius. Be to, išrasta nauja patentuota veiklioji medžiaga – HSP (šiluminio šoko baltymas) ląstelių apsauga, kuri suaktyvina ląstelių apsaugą nuo išorės agresorių. Procedūroje naudojami perlai, kuriuose inkapsuliuota veiklioji medžiaga yra labai koncentruota. Išsprogdinus perliukus, ši ypatingai gerai prasiskverbia į odą, nes nepapuola į kontaktą su deguonimi. Ši perlų technologija Prancūzijoje šiais metais gavo apdovanojimą už inovatyvumą kosmetikoje. Absoliuti naujovė pasaulinėje kosmetikos rinkoje – aliejinis alginatas.
Procedūros metu atliekamas veido giluminių raumenų masažas, kuris pasižymi ypatingai greitu ir veiksmingu efektu. Masažas skirtas pakelti raumenų tonusą,  suteikti stangrumą, jaunatvišką išvaizdą ir švytėjimą odai, formuoja veido ovalą. Kadangi procedūros metu raumenys yra išskirtinai atpalaiduojami specialios THALION masažo technikos ir prabangių produktų pagalba, rezultatas matomas akimirksniu – veido liftingo („pakėlimo“) efektas yra akivaizdus. Tai novatoriška veido raumenų gimnastika!
 
Procedūros metu naudojama prancūziška prabangi THALION kosmetika, kurios grožio filosofiją įkvepia jūra ir ją supanti gamta. Grožio ir geros savijautos paslaptis – natūralios aktyviosios medžiagos, išgautos iš jūros dumblių.
 
Laukiame Jūsų „FaceGym Lift“ procedūros seminare 2017 m. sausio 25 d. 10.00 val. Šiauliuose ir 2017 m. sausio 26 d. Vilniuje 10.00 val.
Grupė iki 10 žmonių.
Seminaro mokestis: 60 EUR.
Mokymus organizuoja: UAB „Darni medica“
Mokslininkų g. 12, Vilnius
Būtina išankstinė registracija:
+37068688881,+37061260909