THALION odos priežiūros produktai suteikia geriausias vandenyno savybes ir išskirtinai puikiai yra suderinami su epidermiu.


Aukštos koncentracijos formulės puikiai dera THALION grožio ritualuose kai yra siekiama optimalių rezultatų.

“Intensyvus drėkinimas”

Rekomenduojama dehidratuotoms ir atoniškoms odoms. Ši intensyviai drėkinanti procedūra tai tikras drėkinamųjų komponentų užtaisas. Tonizuoja, suteikia gyvybingumo ir komforto jausmą. Akivaizdžiai mažina smulkias raukšleles atsiradusias dėl drėgmės trūkumo. Oligosharidai atkuria pažeistą odos mikroflorą. Mikrohialuronas itin skvarbus, užpildo odą iš vidaus, palaiko drėgmės pusiausvyrą ir stangrumą.

Tobula jaunystė

Jei vargina pigmentinės dėmės, oda suglebusi, papilkėjusi ir negyvybinga. "Tobula jaunystė" Jums puikiai tiks (rekomenduojamas amžius nuo 40m). Itin veiksminga procedūra, kurios metu oda šveičiama su mikro-kvarcu, AHA rūgštimis ir fermentais. Efektyvus šveitimas leidžia tinkamai odą paruošti atsinaujinumui, išlaisvina ją nuo negyvų ląstelių bei gerina regeneraciją.

„Thali‘white“ pigmentacijos mažinimas ir prevenci

Unikalus, jūrinis Pylawhite®   kompleksas, gimė THALION Labaratorijoje po penkių metų tyrinėjimų. Šis itin veiksmingas kompleksas išgautas iš rudųjų makrodumblių sąveikaudamas kartu su stabilizuotu vitaminu C veikia pačią ląstelės širdį, tam, kad efektyviai slopintu pigmentaciją ir suvienodintu veido odos spalvą.

Akių kontūro ekspertas

Raukšles lyginanti ir švytėjimo suteikianti procedūra aplink akis. Išskirtinė procedūra, kurios metu atliekamas jauninamasis paakių zonos masažas, dedamos dvi kaukės. Po procedūros sumažėja pabrinkimai ir juodi ratilai, mažiau matomos raukšlės, stangri ir švytinti paakių oda. Specialiai THALION akių kontūrui sukurtas masažas suteikia stiprų atpalaiduojamą efektą. Mažina kraujo priplūdimą, paburkimus, ypatingai tinka žmonėms, daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterio, jaučiantiems "spaudimą" akyse.