THV230 ir THV231 – Vandenyno paslaptis

 

THV230 ir THV231 – Vandenyno paslaptis ​Thalion išrado prabangų kompleksą pažangių technologijų dėka, skirtą besirūpinančioms savimi moterims, kurios nori greito ir matomo rezultato.
Thalion paskyrė 5 metus tyrimams serumui ir kremui sukurti. Jų sudėtyje esantys aukštos kokybės naujos generacijos 100% jūrinės kilmės aktyvieji ingredientai, veikdami kartu vienu metu patobulina visus senėjimo požymius.
Trijų patentuotų aktyviųjų ingredientų ir trejopo pobūdžio hialurono rūgščių junginys – tai milžiniška mokslo pažanga. Sudėtyje esanti kolagenazė 72 – patentuotas aktyvusis jūrinis ingredientas, sukurtas iš raudondumblių (Calliblepharis jubata) citoplazmos. Tikras kolageno busteris (+72%), kuris stangrina ir užpildo odą. HSP (šiluminio šoko baltymų) ląstelių apsauga, išgauta iš to paties raudondumblio, Calliblepharis jubata, stimuliuoja HSP (šiluminio šoko baltymų) sintezę, baltymą, kurio vaidmuo yra apsaugoti ląstelių vientisumą. HSP ląstelių apsauga skatina ląstelių atsparumą stresui. Pylawhite® - šis ekstraktas, pagamintas iš rudųjų dumblių, slopina melanino sintezę iki 25%. Pigmentinės dėmės tampa nežymios, veidas atrodo labiau homogeniškas. Trejopo pobūdžio hialurono rūgščių (mažos, vidutinės ir didelės molekulinės masės) junginys skaistina odą, užpildo raukšles iš vidaus, drėkina, pagreitina atsinaujinimo procesą, sulaiko vandenį odos paviršiuje. Lift system – botokso efektas. Atkuria veido kontūrus. Mikro-peptidai – raukšlių užpildo efektas. Silicis – glotnina, stangrina. Azijinė centelė – stiprina odos elastingumą ir didina kolageno sintezę.
Aktyvieji ingredientai, veikdami išvien suteikia odai naujo gyvybingumo. Oda atgimsta iš naujo.
Visapusiškas kovos su senėjimo požymiais sprendimas,  kuris kovoja su odos senėjimo priežastimis ir pasekmėmis: raukšlės užpildytos, oda stangri, pigmentinės dėmės sumažintos, ir veidas atrodo šviesesnis. Odos natūralus jaunatviškumas sugrąžintas, o veidas atrodo gražiai ir skaisčiai kaip niekad.