Thalion - geriausia, ką siūlo jūra

 

Jūros dumbliai aprūpina 2/3 žemės deguonimi

 
Panirimas į šią jūrinę aplinką yra raktas į mūsų fizinio ir psichinio balanso stabilumą.
Gyvybės šaltiniu laikomi dumbliai pradėti naudoti dar Antikos laikais. Savyje sutelkdami visas sudedamasias dalis iš jūros, jie suformavo savo ypatingomis savybėmis pasižyminčias medžiagas – angliavandenius, baltymus, mineralus, oligo elementus, vitaminus.
Panašumas tarp mūsų kraujo plazmos ir jūros vandens leidžia kūnui osmozės būdu absorbuoti visas reikalingas medžiagas skirtas gerai savijautai ir dinamiškumui.

Vienas didžiausių jūros turtų Thalion laboratorija pritaikė jūros dumblių kosmetikos gamybai.  Jūros dumbliai neutralizuoja organizme kancerogenines medžiagas, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, stiprina imuninę sistemą. Nei vienas žemėje augantis augalas neturi tiek mikroelementų, kaip jūros dumbliai - per 40 organizmui būtinų mikroelementų: jodo, mangano, cinko, fosforo, magnio, geležies ir kt.
 

Raudonieji dumbliai

Raudonieji dumbliai dažniausiai auga sūriuose tropiniuose vandenyse, tačiau gali augti ir gėluose vandenyse. Raudonųjų dumblių aptinkama įvairiuose gyliuose. Viena svarbiausių raudonųjų dumblių grupių yra simbioziniai koraliniai dumbliai, kurių paviršiuje kaupiasi kalcio...

Mėlynieji dumbliai

Iš mėlynųjų dumblių THAL‘ION kosmetikoje naudojami spirulina dumbliai. Natūraliomis sąlygomis spirulina auga tik Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Šių dumblių sudėtyje yra 18 organizmui būtinų aminorūgščių, daug mikro- bei makroelementų ir vitaminų...

Žalieji dumbliai

Dažniausiai žalieji dumbliai auga gėluose vandenyse, bet gali augti ir sūriuose vandenyse. Šių dumblių taip pat galima aptikti augančių dirvoje ar ant kieto paviršiaus sausumoje. Jie gali augti vandens paviršiuje ar nelabai giliai plūduriuoti ant dugno.

Rudieji dumbliai

Rudieji dumbliai dažniausiai auga šaltesniuose vandenyse. Jie gali išaugti iki 70 m ilgio. Augdami prisitvirtinę prie dugno 20-40 m gylyje, šie dumbliai sudaro povandenines „pievas ir miškus“. Jų forma ir sandara gali būti labai įvairi.